All inclusive w Tunezji – czy to się opłaca?

Oferta „wszystko w cenie” to jedna z najchętniej wybieranych opcji pobytu w Tunezji. Taki typ zakwaterowania oferują przede wszystkim hotele czterogwiazdkowe, wśród których najpopularniejsze to m.in.: „El Mouradi Skanes” w Monastyrze, „Bravo Djerba” w Djerbie, „Bahia Beach” w Hammamecie i „Caribbean World Mahdia” w Mahdii.

Hotele z opcją „all inclusive” w Tunezji – na co zwrócić uwagę?

System „all inclusive” jest opłacalny przede wszystkim ze względów finansowych oraz bezpieczeństwa. Na skutek zmiany klimatu i flory bakteryjnej turyści, kupujący jedzenie poza hotelem, często miewają w Tunezji problemy żołądkowe. Aby tego uniknąć dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty All. Oszczędność pieniędzy to druga korzyść, którą daje nam pakiet „wszystko w cenie”. Dania i napoje kupowane poza obiektem noclegowym mogą być stosunkowo drogie. Często zdarza się również, iż sprzedawane są turystom po znacznie wyższej cenie niż tubylcom. Osoby wymagające, rodziny z dziećmi oraz wczasowicze preferujący spokojny urlop przy hotelowym basenie, z drinkiem w ręku z pewnością uzyskają szereg korzyści z zakupu systemu „all inclusive”.

Co zawiera „all inclusive” w Tunezji?

Pakiet „wszystko w cenie”, w przypadku większości hoteli, oferuje swoim gościom pełne wyżywienie, a także przekąski (np. pizza, ciastka) w ciągu dnia oraz lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonych godzinach. Niektóre obiekty zapewniają także w ramach systemu all inclusive animacje dla dzieci; możliwość uprawiania sportów wodnych jak np. windsurfing czy kajakarstwo; grę w tenisa, siatkówkę plażową lub mini-golfa. System często nie zawiera jednak świeżo wyciskanych lub butelkowanych soków oraz zagranicznych napojów alkoholowych – zobacz oferty Tunezja All Inclusivena http://www.tunezja.com.pl/rodzaj-oferty/all-inclusive-tunezja.xml

Pakiet All – co warto wiedzieć przed rezerwacją?

Każdy hotel ustala swoje własne zasady korzystania z pakietu „all inclusive”, dlatego też przed podróżą należy dokładnie się z nimi zapoznać. Ponadto warto zwrócić uwagę na fakt, iż dania główne, przekąski oraz napoje nie są wydawane gościom przez całą dobę. Informacji o porach dostępności poszczególnych posiłków udziela hotel, a w przypadku wycieczek rezerwowanych przez biuro podróży takie wiadomości znaleźć można w opisie oferty. Dla osób wybierających się na urlop z zamiarem zwiedzania pakiet „wszystko w cenie” nie jest najlepszą opcją. Turyści aktywni nie są bowiem w stanie w pełni skorzystać z wszystkich dobrodziejstw systemu.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *