Wyjazd za granicę. Czy warto wymieniać pieniądze w kantorze internetowym?

Jak to działa?

By dokonać wymiany w jednym z najpopularniejszych kantorów internetowych www.dobrykantor.pl, wystarczy, zalogować się w jego serwisie i dokonać wpłaty środków, które zamierzamy przewalutować. Pieniądze znajdą się na koncie kantoru w mgnieniu oka, a my już po chwili będziemy mogli dokonać wymiany i zlecić ich wypłatę na wskazany rachunek bankowy. Obsługa serwisu jest prosta i intuicyjna, a do wymiany walut nie potrze fachowej wiedzy – bez trudu poradzi sobie z nią każdy z nas.

Czy to jest bezpieczne?

Internetowe kantory zapewniają nam pełne bezpieczeństwo transakcji. Dane są szyfrowane, a zastosowane systemy zabezpieczeń przypominają te, które znamy z bankowych platform transakcyjnych. By zminimalizować ryzyko utraty środków, powinniśmy wybierać kantory cieszące się dobrą opinią użytkowników, istniejące na rynku od dłuższego czasu.

Czy warto?

Wymiana walut w internetowym kantorze to świetne rozwiązanie dla tych osób, które chciałyby uniknąć stania w kolejce do bankowego okienka, czasochłonnej podróży do kantoru stacjonarnego czy ograniczenia związanego z godzinami jego funkcjonowania. Kantor internetowy czynny jest non stop, a korzystać z jego usług możemy o każdej porze dnia i nocy. Bez wychodzenia z domu, w ciągu kilkunastu minut jesteśmy w stanie wymienić swoje pieniądze, jednocześnie oszczędzając niemałe kwoty. W jaki sposób? Chcąc przewalutować środki w kantorze www.dobrykantor.pl, możemy liczyć na wymianę po korzystnym kursie, często dużo korzystniejszym niż w kantorze stacjonarnym czy banku. Niski spread, przy częstych, regularnych wymianach większych kwot, pozwala nam poczynić znaczące, wymierne oszczędności. Będą one jeszcze większe, gdy zdecydujemy się skorzystać z jednej z dostępnych w serwisie promocji. Na jaki rabat możemy liczyć? W pierwszym miesiącu korzystania z platformy, otrzymujemy aż 20 procent rabatu, a dla tych, którzy polubią profil kantoru na Facebooku, przygotowany został kolejny, 10-procentowy rabat. Tyle samo oszczędzimy, gdy z naszego polecenia z usług kantoru skorzystają nasi znajomi.

Wymiana walut w kantorze internetowym opłaca się nie tylko osobom pracującym za granicą, turystom czy przedsiębiorcom, ale także tym, którzy spłacają zadłużenie w walucie obcej. Choć możemy powierzyć przewalutowanie bankowi, w którym posiadamy kredyt, możemy również na własną rękę wymieniać pieniądze i spłacać raty w walucie. To rozwiązanie, choć nieco bardziej czasochłonne, pozwala zredukować wysokość miesięcznych zobowiązań i zaoszczędzić pieniądze.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *