Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/zypolek3/domains/etunezja.pl/public_html/globals.php on line 61 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/zypolek3/domains/etunezja.pl/public_html/globals.php on line 62 Tunezja, miasta, plaże, wczasy, zabytki, informacje, Tunis - wiadomoÂści


Menu główne
Tunezja
Kontakt
Google
Kurorty
Hammamet
Mahdia
Monastir
Nebul
Port el Kantaoui
Sousse
Miejsca warte zobaczenia
Kartagina
El Dzem
Sidi Bu Said
Dugga
Sahara
Praktyczne porady
20 praktycznych porad
Alkohole w Tunezji
Wybór hotelu
Ramadan
Targowanie
Wspomnienia z Tunezji
Internet w Tunezji
Tunezja
Niepełnosprawni
Język
Kuchnia
Ludność
Architektura
Religia
Pogoda
Waluta
Kobiety
Filmy
Hotele w Tunezji
Hammamet
Mahdia
Monastir
Port el Kantaoui
Sousse
Nabeul
Partnerzy
Szukaj w serwisie

Menu użytkownika
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!
Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 1
statystyka
Tunezja dla oszczędnych – jak minimalizować koszty podróży? - 2015-12-23 17:47:32
Nikt nie lubi przepłacać, a moda na oszczędzanie sprawia, że wielu z nas stara się wprowadzić szereg ekonomicznych zmian. Czy musi to oznaczać konieczność rezygnowania z tak przyjemnego hobby, jakim jest podróżowanie? Nie!

Tunezja w wersji dla oszczędnych – z jakich rozwiązań można skorzystać?

Oszczędni turyści, którzy troskę o domowy budżet chcą pogodzić z pasją poznawania świata, mogą skorzystać z wielu ciekawych ofert. Z pomocą przychodzi im m.in. internet. W jaki sposób? Internetowe wyszukiwarki tanich lotów, możliwość kupowania biletów na tańsze przejazdy autokarem oraz rezerwowania miejsc w hotelach w promocyjnych cenach – oto rozwiązania, dzięki którym można podróżować za grosze. W przypadku takich państw, jak Tunezja, dobrym rozwiązaniem na tanią podróż staje się też planowanie urlopu po sezonie. Można dzięki temu sporo zaoszczędzić, gdyż i miejscowi hotelarze, i przewoźnicy po zakończeniu wakacji zaczynają walczyć o klientów za pomocą atrakcyjnych promocji.

Najtańsze ośrodki turystyczne w Tunezji

Oszczędni turyści unikają najmodniejszych kurortów, na terenie których wysoka jakość świadczonych usług zbyt często łączy się z wysokimi cenami. A przecież w pobliżu gwarnych kurortów nie brak bardziej kameralnych ośrodków, na terenie których można cieszyć się wypoczynkiem w dobrych warunkach za mniejsze pieniądze. Jakie miejscowości w Tunezji są polecane tym, którzy nie lubią przepłacać?

Mahdia to jedna z najtańszych miejscowości wypoczynkowych na terenie Tunezji, w której można spędzać czas wolny w pięknym otoczeniu. To jednocześnie ciekawy ośrodek dla tych, którzy chcą w czasie wakacji poznać tunezyjskie zabytki oraz przyjrzeć się pięknym meczetom. Hammamet również cieszy się sporym uznaniem w oczach oszczędnych turystów. Ta dawna wioska rybacka od lat jest popularnym kurortem oraz jednym z najważniejszych miejsc na terenie półwyspu Bon. I tu kuszą piękne plaże, i tu można liczyć na dobre warunki pobytu. Moc atrakcji czeka tu i na amatorów golfa, i na tych, którzy stawiają na sporty wodne. A że konkurencja jest tu spora, turyści mogą skorzystać z wielu ciekawych promocji.

Wyjazd zorganizowany – czy musi oznaczać większe wydatki?

Niektórzy turyści są przekonani, że wyjazdy indywidualne to jedyny sposób na tanie podróżowanie. Czy faktycznie wyjazd zorganizowany to wyższe ceny? Niekoniecznie. Jadąc na wakacje po sezonie, można sporo zaoszczędzić. Można też korzystać z licznych promocji, którymi biura podróży kuszą przez cały rok. Na przykład Rainbow Tours przez cały czas oferuje wyjazdy last minute do Tunezji, dzięki czemu nawet najbardziej oszczędni turyści mogą dla siebie znaleźć wiele ciekawych ofert.

Wypoczynek w Tunezji, będącej jednym z najpopularniejszych kierunków podróży w ostatnich latach, wcale nie musi oznaczać wielkich wydatków. I taką wyprawę można zaplanować w ekonomiczny sposób, a rozwiązań, z których mogą korzystać oszczędni turyści, przybywa z każdym rokiem.

 

dodał: xavi1984 komentarz[0] |

Tunis
Historia miasta
Miejsca noclegowe
Zabytki
Rozrywka
Lotniska i inne
Enfidha

Miasta
Tabarka
Kafsa
Kairuan
Tauzar
Kibili
Galeria
Hammamet
Kartagina
Monastir
Port el Kantaoui
Tunis
Sidi bu Said
Mahdia
Sousse
Najczęściej czytane
Pogoda w Tunezji Waluta Kobiety 20 praktycznych p... Sousse Hammamet Kuchnia Monastir Ramadan w Tunezji Kartagina
Ankieta
Czy w 2012 wybierasz się do Tunezji?
Jeszcze nie wiem
Tak
Wybieram inny kierunek
Nie, nie stać mnie na wyjazd

[wyniki | ankiety]
Linki
noclegi Muszyna
hotel Orlik w Krynicy Zdrój
Willa Monika w Muszynie )

© 2018 Imię Nazwisko. Wszelkie prawa zastrzeżone.
powered by jPORTAL 2 & UserPatch