Próbki, zestawy mini kosmetyków i palety do makijażu – wybawienie na wakacjach

Kupuj w komplecie

Jak już zaznaczyliśmy na początku, im więcej mniejszych produktów zmieści się w jednej kosmetyczce, tym lepiej. Dobrze wiedzą o tym też producenci specyfików dla kobiet, którzy zawsze przed wakacjami wypuszczają do takich sklepów jak https://www.perfumeria.pl/ zestawy ulubionych produktów swoich klientek w mniejszych objętościach i poręcznych opakowaniach podróżnych. Takie kremy, szampony i balsamy do ciała doskonale sprawdzą się na wakacjach, nie zajmując zbyt wiele miejsca w kosmetyczce. Korzyść, z której z całą pewnością warto skorzystać, szczególnie w konkrekście wagi bagażu.

Kosmetyki uniwersalne

Podobnie jest w przypadku wszelkich specyfików do makijażu. Nie raz pewnie spotkałaś się z takimi kosmetykami jak kremy BB i CC, które łączą w sobie krem nawilżający i podkład w jednym. Dzięki temu będziesz mogła znacząco ograniczyć zarówno ilość zabieranych produktów jak i samego makijażu na twarzy podczas wypoczynku. Innym wyjściem są mini paletki do makijażu zawierające kilka podstawowych cieni do powiek, błyszczyk i róż do policzków w niewielkim opakowaniu. Już nigdy nie będziesz musiała martwić się ilością zabieranych pudełeczek – jedna wakacyjna paletka wystarczy. Szczególnie, gdy zawiera w sobie takie kosmetyki jak np. róż w kremie, który równie dobrze może służyć jako pomadka jak i cień do powiek.

Próbki, próbki i jeszcze raz próbki

Zawsze wydawały Ci się mało potrzebne? Przecież zawierają tak niewiele kosmetyku, że ciężko go de facto przetestować. Jednak to właśnie na wakacjach i wyjazdach sprawdzają się najlepiej! Maleńkie opakowania podkładu, zestawy błyszczyków czy próbki kremu z filtrem to perfekcyjnie dopasowane do wyjazdowej kosmetyczki produkty, które sprawdzą się poza domem idealnie. Na przedzie warto wyróżnić przede wszystkim próbki perfum, które mimo swoich maleńkich objętości, starczają idealnie na tydzień. Po co więc zabierać pełnowymiarowe opakowania, gdy jest alternatywa?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *